Στις 20 Φεβρουαρίου 2022 πραγματοποιήσαμε την κοπή βασιλόπιτας σε συνδυασμό με την καθιερωμένη παρουσίαση των δράσεων μας για το επετειακό έτος 2021. Η εκδήλωση περιελάμβανε παρουσίαση των πολλαπλών δράσεων μέσω φωτογραφιών και βίντεο που έκανε η πρόεδρος της Προναίας Αθηνάς Σοφία Μιχαλοπούλου, ενώ ακολούθησε η κοπή της βασιλόπιτας, συνοδεία εδεσμάτων και η βραδιά ολοκληρώθηκε με παραδοσιακούς χορούς.Ευχαριστούμε όλους τους εκλεκτούς προσκεκλημένους μας που ανταποκρίθηκαν με χαρά στο κάλεσμά μας δημιουργώντας ένα όμορφο φιλικό κλίμα
![](https://pronaia-athina.gr/wp-content/uploads/2022/02/274594640_1114662026014918_3925488426907054171_n.jpg)
![](https://pronaia-athina.gr/wp-content/uploads/2022/02/274499620_1114663309348123_1883309710790517128_n.jpg)
![](https://pronaia-athina.gr/wp-content/uploads/2022/02/274468271_1114663179348136_7926009672264360675_n.jpg)